BLUEFORCE

AMC Mühendislik ve Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. otomotiv sektöründe gözlemlediğimiz mühendislik hizmeti ihtiyacını karşılamak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.

2013 yılı başında kendi üretim tesisini kurarak VDA lisansı altında üretime geçmiştir. Mühendislik hizmetleri ise farklı bir şirket akredite bir test kuruluşu olarak halen devam etmektedir.

AMC Mühendislik Ve Otomotiv, Kocaeli’ de 2400 m² ‘lik kapalı 2000 m² açık, İzmir de 2000 m² kapalı 1800 m² açık AdBlue® üretim tesisinde, DIN 70070 standardı ve ISO 22241 teknik şartnamesine uygun olarak, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 ve CEFIC yönetmelikleri çerçevesinde lisanslı olarak BlueForce® markalı AdBlue®, Cam suyu ve Antifriz üretimi yapmaktadır.

AMC Mühendislik Ve Otomotiv, BlueForce® markası ile lisansını, Türkiye ‘de VDA “Verband der Automobilindustrie e.V.” denetiminden 100 tam puan ile alan, Türkiye’deki diğer üreticilere, örnek tesis olarak sunulan, sektöre öncülük ederek “Garantili AdBlue®” dönemini başlatan en büyük AdBlue® üreticisidir.

SAĞLAM TEMELLİ İLİŞKİLER

Müşteri Memnuniyeti

ÇÖZÜM ODAKLI

Ekip çalışması

KALİTELİ HİZMET

Sektöre örnek teşkil etmek.

VİZYONUMUZ

· Müşteri Memnuniyetini Şirket varlığının temeli ve amacı olarak görerek, kalite anlayışının şirketin her birim ve bireyine yerleşmesini ve her faaliyette hissedilmesini sağlamak.

· Ticari ilkelere bağlı bir çizgide iş hayatımızı sürdürerek, itibarımızı devam ettirmek.

· Müşterilerimizle uzun süreli ve istikrarlı ilişkiler kurmayı amaçlamak.

MİSYONUMUZ

Belirlediğimiz hedefler yönünde ve toplam kalite anlayışını benimseyerek, müşteri beklentilerini tümüyle tatmin edecek hizmetler sunmak ve sektördeki örnek kuruluş kimliğimizin devamını sağlamak.
0
Yıldır
0+
Bayimiz ile
0
Şehirde
0+
Çalışanımız ile

Ege Bölgesi

Marmara Bölgesi