AdBlue®

BlueForce® olarak, Motorlu Araçlar ve Taşıtlar Yönetmeliği’nde bulunan AdBlue® kullanma zorunluluğundan dolayı müşterilerimize lisanslı AdBlue® sağlamaktayız. Firmamız tarafından müşterilerimize sağlayacağımız AdBlue® için satış yetkililerimizle irtibata geçebilir,whatsapp sipariş hattından veya online sipariş formunu doldurarak istenilen miktarlarda sipariş verebilirsiniz. BlueForce® olarak paketlenmiş ürünlerin yanı sıra özel sipariş dökme AdBlue® satışıda yapmaktayız. Özel siparişleriniz için satış ekibimiz ile temasa geçebilirsiniz.

AdBlue®
Transfer Ekipmanları

Firmamız tarafından müşterilerimize aşağıdaki AdBlue® transfer ekipmanları da sağlıyoruz. Siparişleriniz için satış ekibimiz ile geçebilir,whatsapp sipariş hattından veya online sipariş formunu doldurarak istenilen miktarlarda sipariş verebilirsiniz

BlueForce Antifiriz

BlueForce® Antifiriz, tüm benzinli ve dizel araçların soğutma sistemlerinde kullanım için uygundur. İçeriğinde bulunan glikol ve özel katkı maddelerinin birleşimi ile geliştirilmiş üstün özellikli donma önleyici bir sıvıdır. Soğutma suyunun donma noktasını düşürerek, soğuk iklimlerde araç sistemin donmasını engellerken; sıcak iklimlerde kaynama

Cam Suyu

BlueForce® konsantre antifirizli oto cam suyu ,kışın otonuzdaki cam suyu deposundaki suyun donmasını engeller. Otonuzun ön camında oluşan buz ve kırağının çözülmesini kolaylaştırıp, buğulanmayı önleyerek, net bir yol görüşü sağlar. Silecek lastiklerinin cama tam temasını sağlayarak, silecek performansını artırır. Yağ, is, toz, haşere kalıntıları ve egzost gazlarından oluşan ön camdaki kirlenmeyi yok eder, açık ve güvenli görüş sağlar.

Saf Su

BlueForce® Saf Su, tüm yabancı iyonlardan, virüs ve bakterilerden,kristalimsi kirleticilerden ayrıştırılmıştır. Aracınızda silecek suyunda,akülerde,radyatörlerde,antifrizinizde güvenle kullanabilirsiniz. Evinizde ütülerde, buhar üreticilerde güvenle kullanabilirsiniz.