İSTASYON YÖNETİMİ AVANTAJLARI

– AdBlue® satışının artmasına paralel olarak yakıt ve market satışının artmasını sağlayabilirsiniz.


– Daha önce istasyonunuza uğramayan yeni müşteri kazanabilirsiniz.


– Türkiye’nin en kaliteli ve güvenli AdBlue® sunu satmanın istasyonunuza kazandırdıgı prestiji, sadık müteriler oluşturmak için bir fırsata çevirebilirsiniz.

 

– Akaryakıt saha personelin her birine verilecek Smartblue kart sayesinde hangi personelin ne kadar satış yaptığını ve vardiya durumunu kontrol edebilirsiniz.


FİLO YÖNETİMİ AVANTAJLARI

– Filo sahiplerine AdBlue® kullanımlarında tam kontrol olanağı sunar.


– Smartblue sistemi ile şirket araçlarınızın hangi istasyonlardan ne zaman ve ne kadar AdBlue® aldığını online görebilirsiniz.


– AdBlue® tankınızdan kendiniz ikmal yapıyorsanız smartblue kullanmaya başlarsanız stok takibi, sipariş takibi ve stok maliyetinden kurtulursunuz.


– Araçlarınıza belirleyeceğiniz bir zaman diliminde ve miktarda AdBlue® tüketimi tahsis edebilir, fazla kullanımın önüne geçmiş olursunuz. Araçlar ile ilgili her türlü degişiklik ve kısıtlama işlemlerini 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.


SMARTBLUE TANK OTOMASYON SİSTEMİ

– Tank Otomasyonu, Pompa Otomasyon Sistemi ile uyumlu çalışan bir yazılımdır.

– Tanka yapılan dolumlar tüm detayları ile birlikte elektronik ortamda kayıt altına alınır. Bu kayıtlar veri tabanında saklanıp, gerekli görüldüğünde kontrol edilebilir.

– Pompadan satış yokken tanktan yakıt eksilmesi durumunda veya tesisatta bulunan kacaklar tespit edilerek kullanıcıya, alarm merkezine uyarı ve alarm olarak bildirilir.

– Tankta meydana gelen ADBLUE seviyesi, sızıntı vb. gibi sorunlar anlık olarak kullanıcıya uyarı şeklinde bildirilir.

– İstasyondaki tüm tankların anlık verileri, tek bir merkezden veya online olarak izlenebilmekte ve kontrol edilebilmektedir.